FX11B-80S-SV
HiroseHirose
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 80POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.FX11B-80S-SV.pdf2.FX11B-80S-SV.pdf3.FX11B-80S-SV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FX11B-80S-SV
Αριθμός εξαρτήματος FX11B-80S-SV Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 80POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28125 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FX11B-80S-SV.pdf2.FX11B-80S-SV.pdf3.FX11B-80S-SV.pdf
Σειρά FX11 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 573-0758-3-00
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 80
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 2.5mm, 3mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 80 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FX11B-80S-SV(21)
FX11B-80S-SV(21)
Σε απόθεμα: 44986 pcs
Κατεβάστε: FX11B-80S-SV(21).pdf
RFQ
FX11B-80P/8-SV(92)
FX11B-80P/8-SV(92)
Περιγραφή: CONN HDR 80POS 2.5MM