FX11B-80S-SV(22)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 80POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.FX11B-80S-SV(22).pdf2.FX11B-80S-SV(22).pdf3.FX11B-80S-SV(22).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX11B-80S-SV(22) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 80POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FX11 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 573-0758-3-22
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 80
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 2.5mm, 3mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 80 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FX11B-80S-SV
FX11B-80S-SV
Σε απόθεμα: 28125 pcs
Κατεβάστε: FX11B-80S-SV.pdf
RFQ
FX11B-80S-SV(21)
FX11B-80S-SV(21)
Κατεβάστε: FX11B-80S-SV(21).pdf
RFQ
FX11LA-100P/10-SV
FX11LA-100P/10-SV
Περιγραφή: CONN HEADER 100POS W/POSTS SMD
Κατεβάστε: FX11LA-100P/10-SV.pdf
FX11L
FX11L
Κατασκευαστές: TPI (Test Products International)
Περιγραφή: LIQUID IMMERSION PROBE
Κατεβάστε: FX11L.pdf
FX11LA-100P/10-SV(71)
FX11LA-100P/10-SV(71)
Κατεβάστε: FX11LA-100P/10-SV(71).pdf
FX11B-80P/8-SV0.5(92)
FX11B-80P/8-SV0.5(92)
Περιγραφή: CONN HDR 80POS 3MM