FX10-168IP-8H(03)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN INTERPOSER 168POS
Φύλλα δεδομένων: 1.FX10-168IP-8H(03).pdf2.FX10-168IP-8H(03).pdf3.FX10-168IP-8H(03).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX10-168IP-8H(03) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN INTERPOSER 168POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FunctionMax™ FX10 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα H125524
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 168
τοποθέτηση Τύπος Stacking Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 8mm ~ 10mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 168 Position Connector Interposer Stacking Gold