FX10-144IP-8H(03)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN INTERPOSER 144POS
Φύλλα δεδομένων: 1.FX10-144IP-8H(03).pdf2.FX10-144IP-8H(03).pdf3.FX10-144IP-8H(03).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX10-144IP-8H(03) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN INTERPOSER 144POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FunctionMax™ FX10 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα H125518
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 144
τοποθέτηση Τύπος Stacking Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 8mm ~ 10mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 144 Position Connector Interposer Stacking Gold