FH58-41S-0.2SHW
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FPC 41POS 0.20MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FH58-41S-0.2SHW.pdf2.FH58-41S-0.2SHW.pdf3.FH58-41S-0.2SHW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH58-41S-0.2SHW Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FPC 41POS 0.20MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά FH58 Πίσσα 0.008" (0.20mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 10
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free στέγαση χρώμα Beige
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.035" (0.88mm) Flat Flex Type FPC
Χαρακτηριστικά - FFC, FCB Πάχος 0.20mm
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.2A