FH58-35S-0.2SHW
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FPC 35POS 0.20MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FH58-35S-0.2SHW.pdf2.FH58-35S-0.2SHW.pdf3.FH58-35S-0.2SHW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH58-35S-0.2SHW Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FPC 35POS 0.20MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά FH58 Πίσσα 0.008" (0.20mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 35 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 10
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free στέγαση χρώμα Beige
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.035" (0.88mm) Flat Flex Type FPC
Χαρακτηριστικά - FFC, FCB Πάχος 0.20mm
Λεπτομερής περιγραφή 35 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.2A
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος 1.18µin (0.030µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Top and Bottom
Cable End Type Notched ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon, Halogen Free
ενεργοποιητή χρώματος Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH58M-7S-0.25SHW(99)
FH58M-7S-0.25SHW(99)
Περιγραφή: CONN FPC 0.25MM SMD R/A 7POS
Σε απόθεμα: 53605 pcs
Κατεβάστε: FH58M-7S-0.25SHW(99).pdf
RFQ
FH58-41S-0.2SHW
FH58-41S-0.2SHW
Περιγραφή: CONN FPC 41POS 0.20MM R/A
Κατεβάστε: FH58-41S-0.2SHW.pdf
RFQ
FH52E-8(4)SB-1SH
FH52E-8(4)SB-1SH
Περιγραφή: CONN FFC 4POS 1MM R/A
Κατεβάστε: FH52E-8(4)SB-1SH.pdf
FH52E-8S-0.5SH(99)
FH52E-8S-0.5SH(99)
Περιγραφή: CONN FFC 8POS 0.5MM SMD
Κατεβάστε: FH52E-8S-0.5SH(99).pdf
FH58-35S-0.2SHW(99)
FH58-35S-0.2SHW(99)
Περιγραφή: CONN FPC 35POS 0.2MM SMD