FH52-45S-0.5SH(99)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC 45POS .5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.FH52-45S-0.5SH(99).pdf2.FH52-45S-0.5SH(99).pdf3.FH52-45S-0.5SH(99).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH52-45S-0.5SH(99) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC 45POS .5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά FH52 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 580-3311-6-99
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 45
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock
στέγαση χρώμα Gray Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Χαρακτηριστικά -
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 45 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze