FH52-42S-0.5SH
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC 42POS .5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.FH52-42S-0.5SH.pdf2.FH52-42S-0.5SH.pdf3.FH52-42S-0.5SH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH52-42S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC 42POS .5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά FH52 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 580-3329-1-00
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 42
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock
στέγαση χρώμα Gray Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Χαρακτηριστικά -
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 42 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 1.18µin (0.030µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom Cable End Type Tabbed
ενεργοποιητή Υλικό Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free ενεργοποιητή χρώματος Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH52-60(30)SB-1SH
FH52-60(30)SB-1SH
Περιγραφή: CONN FFC 60POS 1MM
Σε απόθεμα: 58549 pcs
Κατεβάστε: FH52-60(30)SB-1SH.pdf
RFQ
FH52-50S-0.5SH
FH52-50S-0.5SH
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 50POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH52-50S-0.5SH.pdf
RFQ
FH52-42S-0.5SH(99)
FH52-42S-0.5SH(99)
Περιγραφή: CONN FFC 42POS .5MM
Κατεβάστε: FH52-42S-0.5SH(99).pdf
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 32POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH52-32S-0.5SH.pdf
Περιγραφή: CONN FFC 32POS 1MM