FH52-12S-0.5SH
HiroseHirose
FH52-12S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FH52-12S-0.5SH.pdf2.FH52-12S-0.5SH.pdf3.FH52-12S-0.5SH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH52-12S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά FH52 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 20
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free στέγαση χρώμα Gray
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά - FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 12 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος 1.18µin (0.030µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom
Cable End Type Tabbed ενεργοποιητή Υλικό Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free
ενεργοποιητή χρώματος Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH52-18S-0.5SH(99)
FH52-18S-0.5SH(99)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 18POS 0.50MM R/A
Σε απόθεμα: 39602 pcs
Κατεβάστε: FH52-18S-0.5SH(99).pdf
RFQ
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 15POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH52-15S-0.5SH(99).pdf
RFQ
FH52-10(4)SA-1SH
FH52-10(4)SA-1SH
Περιγραφή: CONN FFC 10POS 1MM