FH52-11S-0.5SH
HiroseHirose
FH52-11S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 11POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FH52-11S-0.5SH.pdf2.FH52-11S-0.5SH.pdf3.FH52-11S-0.5SH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH52-11S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 11POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά FH52 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 20
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free στέγαση χρώμα Gray
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά - FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A