FH12-12S-0.5SH
HiroseHirose
FH12-12S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12-12S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12-12S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4433 pcs Φύλλο δεδομένων FH12-12S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα HFJ12TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 12
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 12 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Σχετικά προϊόντα
FH12-11S-1SH
FH12-11S-1SH
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 11POS 1.00MM R/A
Σε απόθεμα: 6046 pcs
Κατεβάστε: FH12-11S-1SH.pdf
RFQ
FH12-11S-1SH(1)(98)
FH12-11S-1SH(1)(98)
Σε απόθεμα: 82390 pcs
Κατεβάστε: FH12-11S-1SH(1)(98).pdf
RFQ
FH12-12S-0.5SH(54)
FH12-12S-0.5SH(54)