FH12-11S-1SH
HiroseHirose
FH12-11S-1SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 11POS 1.00MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12-11S-1SH.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FH12-11S-1SH
Αριθμός εξαρτήματος FH12-11S-1SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 11POS 1.00MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6046 pcs Φύλλο δεδομένων FH12-11S-1SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα *FH12-11S-1SH
FH1211S1SH
HFB11CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 11
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.30mm
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Σχετικά προϊόντα
FH12-10S-0.5SVA(54)
FH12-10S-0.5SVA(54)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC VERT 10POS 0.50MM SMD
Σε απόθεμα: 108479 pcs
Κατεβάστε: FH12-10S-0.5SVA(54).pdf
RFQ
FH12-11S-0.5SH(54)
FH12-11S-0.5SH(54)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 11POS 0.50MM R/A
Σε απόθεμα: 66820 pcs
Κατεβάστε: FH12-11S-0.5SH(54).pdf
RFQ
FH12-10S-0.5SVA(98)
FH12-10S-0.5SVA(98)
Περιγραφή: CONN FFC VERT 10POS SMD AU
Κατεβάστε: FH12-10S-0.5SVA(98).pdf
FH12-11S-1SH(55)
FH12-11S-1SH(55)
Κατεβάστε: FH12-11S-1SH(55).pdf
FH12-12S-0.5SH(1)(98)
FH12-12S-0.5SH(1)(98)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH12-12S-0.5SH(1)(98).pdf
FH12-11S-0.5SH(55)
FH12-11S-0.5SH(55)
Κατεβάστε: FH12-11S-0.5SH(55).pdf
FH12-12S-0.5SH
FH12-12S-0.5SH
Κατεβάστε: FH12-12S-0.5SH.pdf
Κατεβάστε: FH12-12S-0.5SH(55).pdf
Κατεβάστε: FH12-11S-0.5SH(1)(98).pdf
FH12-11S-1SH(1)(98)
FH12-11S-1SH(1)(98)
Κατεβάστε: FH12-11S-1SH(1)(98).pdf