DF9MA-41P-1V(48)
HiroseHirose
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 41POS 1MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF9MA-41P-1V(48).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9MA-41P-1V(48) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 41POS 1MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4572 pcs Φύλλο δεδομένων DF9MA-41P-1V(48).pdf
Αξιολόγηση τάσης 150V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF9M Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.039" (1.00mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 540-0230-0-48
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 41
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.5mm
Ύψος μόνωσης 0.138" (3.50mm) Χρώμα μόνωσης -
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Solder Retention
στερέωσης Τύπος Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 41 position 0.039" (1.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Τύπος Center Strip Contact