DF9M-41P-1V(32)
HiroseHirose
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 41POS 1MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9M-41P-1V(32).pdf2.DF9M-41P-1V(32).pdf3.DF9M-41P-1V(32).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9M-41P-1V(32) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 41POS 1MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 150V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF9M Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.039" (1.00mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 540-0229-1-32
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 41
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.3mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.138" (3.50mm)
Χρώμα μόνωσης Beige Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention στερέωσης Τύπος Detent Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 41 position 0.039" (1.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A