DF9B-15P-1V(61)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 15POS 1MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9B-15P-1V(61).pdf2.DF9B-15P-1V(61).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9B-15P-1V(61) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HEADER 15POS 1MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72011 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF9B-15P-1V(61).pdf2.DF9B-15P-1V(61).pdf
Σειρά DF9 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 540-0137-5-61 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 15 Αριθμός αγωγοί 0.039" (1.00mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF9B-15P-1V(61)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 4.3mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Διευρυμένη περιγραφή 15 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN HEADER 15POS 1MM SMD GOLD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Header, Center Strip Contacts καλώδιο Διάμετρος 30µin (0.76µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF9B-13S-1V(32)
DF9B-13S-1V(32)
Περιγραφή: CONN RECEPT 13POS 1MM SMD TIN
Σε απόθεμα: 94390 pcs
Κατεβάστε: DF9B-13S-1V(32).pdf
RFQ
DF9B-15S-1V(32)
DF9B-15S-1V(32)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 15POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF9B-15S-1V(32).pdf
RFQ
DF9B-15S-1V(20)
DF9B-15S-1V(20)
Κατεβάστε: DF9B-15S-1V(20).pdf
DF9B-15S-1V(61)
DF9B-15S-1V(61)
Περιγραφή: CONN RECEPT 15POS 1MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF9B-15S-1V(61).pdf
DF9B-15S-1V(69)
DF9B-15S-1V(69)
Κατεβάστε: DF9B-15S-1V(69).pdf
DF9B-15P-1V(20)
DF9B-15P-1V(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 15POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF9B-15P-1V(20).pdf
DF9B-13P-1V(32)
DF9B-13P-1V(32)
Περιγραφή: CONN HEADER 13POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF9B-13P-1V(32).pdf
DF9B-13S-1V(69)
DF9B-13S-1V(69)
Περιγραφή: CONN RECEPT 13POS 1MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF9B-13S-1V(69).pdf
DF9B-13S-1V(20)
DF9B-13S-1V(20)
Κατεβάστε: DF9B-13S-1V(20).pdf
DF9B-15P-1V(69)
DF9B-15P-1V(69)
Κατεβάστε: DF9B-15P-1V(69).pdf
DF9B-17P-1V(32)
DF9B-17P-1V(32)
Περιγραφή: CONN HEADER 17POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF9B-17P-1V(32).pdf
DF9B-15P-1V(32)
DF9B-15P-1V(32)
Κατεβάστε: DF9B-15P-1V(32).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών