DF9B-13S-1V(69)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 13POS 1MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9B-13S-1V(69).pdf2.DF9B-13S-1V(69).pdf3.DF9B-13S-1V(69).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9B-13S-1V(69) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN RECEPT 13POS 1MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF9 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 540-0127-1-69 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 13 Αριθμός αγωγοί 0.039" (1.00mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF9B-13S-1V(69)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 4.3mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Διευρυμένη περιγραφή 13 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN RECEPT 13POS 1MM SMD GOLD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Outer Shroud Contacts καλώδιο Διάμετρος 8µin (0.20µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF9B-15S-1V(32)
DF9B-15S-1V(32)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 15POS 1MM SMD TIN
Σε απόθεμα: 76690 pcs
Κατεβάστε: DF9B-15S-1V(32).pdf
RFQ
DF9B-15P-1V(69)
DF9B-15P-1V(69)
Περιγραφή: CONN HEADER 15POS 1MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF9B-15P-1V(69).pdf
RFQ
DF9B-15P-1V(61)
DF9B-15P-1V(61)
Κατεβάστε: DF9B-15P-1V(61).pdf
DF9B-13S-1V(20)
DF9B-13S-1V(20)
Περιγραφή: CONN RECEPT 13POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF9B-13S-1V(20).pdf
DF9B-15P-1V(20)
DF9B-15P-1V(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 15POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF9B-15P-1V(20).pdf
DF9B-11S-1V(32)
DF9B-11S-1V(32)
Περιγραφή: CONN RECEPT 11POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF9B-11S-1V(32).pdf
DF9B-13S-1V(32)
DF9B-13S-1V(32)
Κατεβάστε: DF9B-13S-1V(32).pdf
DF9B-13P-1V(32)
DF9B-13P-1V(32)
Περιγραφή: CONN HEADER 13POS 1MM SMD TIN