DF9-11P-1V(32)
HiroseHirose
DF9-11P-1V(32) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 11POS 1MM SMD TIN
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9-11P-1V(32).pdf2.DF9-11P-1V(32).pdf3.DF9-11P-1V(32).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9-11P-1V(32) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 11POS 1MM SMD TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF9 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα *DF9-11P-1V(32)
H10410CT
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 11
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.3mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 39.4µin (1.00µm) Επικοινωνία Finish Tin
Τύπος υποδοχής Header, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF9-11P-1V(69)
DF9-11P-1V(69)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HEADER 11POS 1MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 71290 pcs
Κατεβάστε: DF9-11P-1V(69).pdf
RFQ
DF9-11S-1V(20)
DF9-11S-1V(20)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 11POS 1MM SMD TIN
Σε απόθεμα: 5027 pcs
Κατεβάστε: DF9-11S-1V(20).pdf
RFQ
DF9-13S-1V(32)
DF9-13S-1V(32)
Περιγραφή: CONN RECEPT 13POS 1MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF9-13S-1V(32).pdf
DF9-13S-1V(69)
DF9-13S-1V(69)
Περιγραφή: CONN RECEPT 13POS 1MM SMD GOLD