DF9-13P-1V(69)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 13POS 1MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF9-13P-1V(69).pdf2.DF9-13P-1V(69).pdf3.DF9-13P-1V(69).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF9-13P-1V(69) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HEADER 13POS 1MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF9 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 540-0068-4-69 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 13 Αριθμός αγωγοί 0.039" (1.00mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF9-13P-1V(69)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 4.3mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.130" (3.30mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention Διευρυμένη περιγραφή 13 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN HEADER 13POS 1MM SMD GOLD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold