DF7-9P-3.96DSA(26)
HiroseHirose
DF7-9P-3.96DSA(26) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 9POS 3.96MM STR GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF7-9P-3.96DSA(26).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF7-9P-3.96DSA(26) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 9POS 3.96MM STR GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4256 pcs Φύλλο δεδομένων DF7-9P-3.96DSA(26).pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF7 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.156" (3.96mm) Συσκευασία Tray
H10854
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 9
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 21.5mm
Ύψος μόνωσης 0.508" (12.90mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.138" (3.50mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.276" (7.00mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF7055SF40KNV
DF7055SF40KNV
Κατασκευαστές: Renesas Electronics America
Περιγραφή: IC MCU 32BIT 512KB FLASH 256QFP
Σε απόθεμα: 1456 pcs
Κατεβάστε: DF7055SF40KNV.pdf
RFQ
DF7-9RS/P-3.96
DF7-9RS/P-3.96
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RETAINER 9POS 3.96MM
Σε απόθεμα: 4491 pcs
Κατεβάστε: DF7-9RS/P-3.96.pdf
RFQ
DF7-9P-3.96DS(01)
DF7-9P-3.96DS(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 9POS 3.96MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF7-9P-3.96DS(01).pdf
DF7-9S-3.96C
DF7-9S-3.96C
Περιγραφή: CONN SOCKET 9POS 3.96MM CRIMP
Κατεβάστε: DF7-9S-3.96C.pdf
DF7047FRK40HV
DF7047FRK40HV
Περιγραφή: IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100QFP
Κατεβάστε:
DF7-9P-3.96DSA(25)
DF7-9P-3.96DSA(25)
Περιγραφή: CONN HEADER 9POS 3.96MM VERT TIN
Κατεβάστε: DF7-9P-3.96DSA(25).pdf
DF7-9P-3.96DSA
DF7-9P-3.96DSA
Κατεβάστε: DF7-9P-3.96DSA.pdf
DF7-9P-3.96DSA(01)
DF7-9P-3.96DSA(01)
Κατεβάστε: DF7-9P-3.96DSA(01).pdf
DF7055SBP40LNV
DF7055SBP40LNV
Κατεβάστε:
DF7058SCBPAKV
DF7058SCBPAKV
Περιγραφή: MCU BGA
DF7-9P-3.96DS(25)
DF7-9P-3.96DS(25)
Περιγραφή: CONN HEADER 9POS 3.96MM RT ANG T
Κατεβάστε: DF7-9P-3.96DS(25).pdf
DF7-9P-3.96DS(26)
DF7-9P-3.96DS(26)
Κατεβάστε: DF7-9P-3.96DS(26).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών