DF7-9P-3.96DS(26)
HiroseHirose
DF7-9P-3.96DS(26) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 9POS 3.96MM R/A GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF7-9P-3.96DS(26).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF7-9P-3.96DS(26) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 9POS 3.96MM R/A GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4776 pcs Φύλλο δεδομένων DF7-9P-3.96DS(26).pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF7 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.156" (3.96mm) Συσκευασία Tray
H10873
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 9
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.303" (7.70mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 9 position 0.156" (3.96mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.138" (3.50mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.276" (7.00mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF7-9P-3.96DSA(26)
DF7-9P-3.96DSA(26)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 9POS 3.96MM STR GOLD
Σε απόθεμα: 4256 pcs
Κατεβάστε: DF7-9P-3.96DSA(26).pdf
RFQ
DF7-9P-3.96DSA(25)
DF7-9P-3.96DSA(25)
Περιγραφή: CONN HEADER 9POS 3.96MM VERT TIN
Σε απόθεμα: 5181 pcs
Κατεβάστε: DF7-9P-3.96DSA(25).pdf
RFQ
DF7-9EP-3.96C
DF7-9EP-3.96C
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 9POS 3.96MM CR
Κατεβάστε: DF7-9EP-3.96C.pdf
DF7-9P-3.96DSA
DF7-9P-3.96DSA
Κατεβάστε: DF7-9P-3.96DSA.pdf
DF7-8RS/P-3.96
DF7-8RS/P-3.96
Περιγραφή: CONN RETAINER 8POS 3.96MM
Κατεβάστε: DF7-8RS/P-3.96.pdf
DF7-9P-3.96DS(01)
DF7-9P-3.96DS(01)
Κατεβάστε: DF7-9P-3.96DS(01).pdf
DF7-9P-3.96DS(25)
DF7-9P-3.96DS(25)
Περιγραφή: CONN HEADER 9POS 3.96MM RT ANG T
Κατεβάστε: DF7-9P-3.96DS(25).pdf
DF7-9P-3.96DS
DF7-9P-3.96DS