DF7-7P-3.96DS(01)
HiroseHirose
DF7-7P-3.96DS(01) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 7POS 3.96MM R/A GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF7-7P-3.96DS(01).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF7-7P-3.96DS(01) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 7POS 3.96MM R/A GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5497 pcs Φύλλο δεδομένων DF7-7P-3.96DS(01).pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF7 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.156" (3.96mm) Συσκευασία Bulk
H3450
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 7
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.303" (7.70mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 7 position 0.156" (3.96mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.138" (3.50mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.276" (7.00mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF7-6RS/P-3.96
DF7-6RS/P-3.96
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RETAINER 6POS 3.96MM
Σε απόθεμα: 5955 pcs
Κατεβάστε: DF7-6RS/P-3.96.pdf
RFQ
DF7-7P-3.96DS
DF7-7P-3.96DS
Περιγραφή: CONN HEADER 7POS 3.96MM RT ANG T
Σε απόθεμα: 6041 pcs
Κατεβάστε: DF7-7P-3.96DS.pdf
RFQ
DF7-7P-3.96DSA(25)
DF7-7P-3.96DSA(25)
Περιγραφή: CONN HEADER 7POS 3.96MM VERT TIN
Κατεβάστε: DF7-7P-3.96DSA(25).pdf
DF7-6P-3.96DSA(26)
DF7-6P-3.96DSA(26)
Περιγραφή: CONN HEADER 6POS 3.96MM STR GOLD
Κατεβάστε: DF7-6P-3.96DSA(26).pdf
DF7-7P-3.96DS(25)
DF7-7P-3.96DS(25)
Κατεβάστε: DF7-7P-3.96DS(25).pdf
DF7-7P-3.96DS(26)
DF7-7P-3.96DS(26)
Κατεβάστε: DF7-7P-3.96DS(26).pdf
DF7-6S-3.96C
DF7-6S-3.96C
Περιγραφή: CONN SOCKET 6POS 3.96MM CRIMP
Κατεβάστε: DF7-6S-3.96C.pdf
DF7-6P-3.96DSA(25)
DF7-6P-3.96DSA(25)
Περιγραφή: CONN HEADER 6POS 3.96MM VERT TIN
Κατεβάστε: DF7-6P-3.96DSA(25).pdf
DF7-7P-3.96DSA(26)
DF7-7P-3.96DSA(26)
Περιγραφή: CONN HEADER 7POS 3.96MM STR GOLD
Κατεβάστε: DF7-7P-3.96DSA(26).pdf
DF7-7P-3.96DSA
DF7-7P-3.96DSA
Κατεβάστε: DF7-7P-3.96DSA.pdf
DF7-7P-3.96DSA(01)
DF7-7P-3.96DSA(01)
Κατεβάστε: DF7-7P-3.96DSA(01).pdf
DF7-7EP-3.96C
DF7-7EP-3.96C
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 7POS 3.96MM CR
Κατεβάστε: DF7-7EP-3.96C.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών