DF7-6S-3.96C
HiroseHirose
DF7-6S-3.96C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 6POS 3.96MM CRIMP
Φύλλα δεδομένων: DF7-6S-3.96C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF7-6S-3.96C
Αριθμός εξαρτήματος DF7-6S-3.96C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET 6POS 3.96MM CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4263 pcs Φύλλο δεδομένων DF7-6S-3.96C.pdf
Σειρά DF7 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.156" (3.96mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF7-6S-3.96C
H2713
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 6 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.156" (3.96mm)