DF7-2P-7.92DSA(25)
HiroseHirose
DF7-2P-7.92DSA(25) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 2POS 7.92MM VERT TIN
Φύλλα δεδομένων: DF7-2P-7.92DSA(25).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF7-2P-7.92DSA(25) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 2POS 7.92MM VERT TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4073 pcs Φύλλο δεδομένων DF7-2P-7.92DSA(25).pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF7 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Tray
H10836
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded 2 Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 21.5mm
Ύψος μόνωσης 0.508" (12.90mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 3 position 0.312" (7.92mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.138" (3.50mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.276" (7.00mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF7-2P-7.92DS(25)
DF7-2P-7.92DS(25)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 7.92MM RT ANG T
Σε απόθεμα: 4034 pcs
Κατεβάστε: DF7-2P-7.92DS(25).pdf
RFQ
DF7-3P-3.96DS(25)
DF7-3P-3.96DS(25)
Περιγραφή: CONN HEADER 3POS 3.96MM RT ANG T
Σε απόθεμα: 4346 pcs
Κατεβάστε: DF7-3P-3.96DS(25).pdf
RFQ
DF7-3P-3.96DS(01)
DF7-3P-3.96DS(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 3POS 3.96MM R/A GOLD