DF7-2P-3.96DSA(26)
HiroseHirose
DF7-2P-3.96DSA(26) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 2POS 3.96MM STR GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF7-2P-3.96DSA(26).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF7-2P-3.96DSA(26) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 2POS 3.96MM STR GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4154 pcs Φύλλο δεδομένων DF7-2P-3.96DSA(26).pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.156" (3.96mm) Συσκευασία Tray
H10847
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 21.5mm
Ύψος μόνωσης 0.508" (12.90mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.138" (3.50mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.276" (7.00mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF7-2P-3.96DSA
DF7-2P-3.96DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 3.96MM VERT TIN
Σε απόθεμα: 4915 pcs
Κατεβάστε: DF7-2P-3.96DSA.pdf
RFQ
DF7-2P-3.96DS(01)
DF7-2P-3.96DS(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 3.96MM R/A GOLD