DF62W-9P-2.2DSA(01)
HiroseHirose
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HOUSING
Φύλλα δεδομένων: DF62W-9P-2.2DSA(01).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF62W-9P-2.2DSA(01) Κατασκευαστής Hirose
Διαθέσιμη ποσότητα 48388 pcs Φύλλο δεδομένων DF62W-9P-2.2DSA(01).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF62W Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.087" (2.20mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Tray
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 9 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.610" (15.49mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress IP67 Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 9 position 0.087" (2.20mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση Varies by Wire Gauge Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.112" (2.84mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -