DF62W-6EP-2.2C
HiroseHirose
DF62W-6EP-2.2C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HOUSING 6POS 2.2MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF62W-6EP-2.2C.pdf2.DF62W-6EP-2.2C.pdf3.DF62W-6EP-2.2C.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF62W-6EP-2.2C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 6POS 2.2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF62W σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 544-1009-6-00
DF62W-6EP-2.2C-ND
H124903
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 6 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Water Resistant στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm) Επικοινωνία Τύπος Male Pin