DF62-3EP-2.2C(10)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HOUSING 3POS
Φύλλα δεδομένων: DF62-3EP-2.2C(10).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF62-3EP-2.2C(10) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 3POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4379 pcs Φύλλο δεδομένων DF62-3EP-2.2C(10).pdf
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 544-0513-0-10 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 3 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή 3 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.087" (2.20mm)