DF62-2S-2.2C(11)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT HOUSING 2POS
Φύλλα δεδομένων: DF62-2S-2.2C(11).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF62-2S-2.2C(11) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT HOUSING 2POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4639 pcs Φύλλο δεδομένων DF62-2S-2.2C(11).pdf
Σειρά DF62 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 544-0510-2-11 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 2 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.087" (2.20mm)
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Καταγγελία Επικοινωνία Crimp
Τύπος υποδοχής Socket Χρώμα Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF62-2S-2.2C
DF62-2S-2.2C