DF52-17P-0.8C
HiroseHirose
DF52-17P-0.8C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 0.8MM 17POS
Φύλλα δεδομένων: 1.DF52-17P-0.8C.pdf2.DF52-17P-0.8C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF52-17P-0.8C
Αριθμός εξαρτήματος DF52-17P-0.8C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG 0.8MM 17POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 297917 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF52-17P-0.8C.pdf2.DF52-17P-0.8C.pdf
Σειρά DF52 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.031" (0.80mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H125094 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 17 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Friction Lock
Λεπτομερής περιγραφή 17 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.031" (0.80mm) Επικοινωνία Τύπος Non-Gendered