DF52-16P-0.8C
HiroseHirose
DF52-16P-0.8C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 0.8MM 16POS
Φύλλα δεδομένων: 1.DF52-16P-0.8C.pdf2.DF52-16P-0.8C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF52-16P-0.8C
Αριθμός εξαρτήματος DF52-16P-0.8C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG 0.8MM 16POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 312475 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF52-16P-0.8C.pdf2.DF52-16P-0.8C.pdf
Σειρά DF52 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.031" (0.80mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H125093 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 16 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Friction Lock
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.031" (0.80mm) Επικοινωνία Τύπος Non-Gendered