DF50S-30DS-1C
HiroseHirose
DF50S-30DS-1C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 30POS 1MM DUAL CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.DF50S-30DS-1C.pdf2.DF50S-30DS-1C.pdf3.DF50S-30DS-1C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF50S-30DS-1C
Αριθμός εξαρτήματος DF50S-30DS-1C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET 30POS 1MM DUAL CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF50 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.039" (1.00mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DF50S30DS1C
H12095
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 30 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.039" (1.00mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Τύπος υποδοχής Socket
Χρώμα White
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF50S-40DS-1C
DF50S-40DS-1C
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN SOCKET 40POS 1MM DUAL CRIMP
Κατεβάστε: DF50S-40DS-1C.pdf
RFQ
DF50S-30DS-1C(15)
DF50S-30DS-1C(15)
Περιγραφή: CONN RCPT 30POS 1MM SMD