DF50S-20DS-1C(15)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 20POS 1MM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF50S-20DS-1C(15).pdf2.DF50S-20DS-1C(15).pdf3.DF50S-20DS-1C(15).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF50S-20DS-1C(15) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 20POS 1MM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Σειρά DF50 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.039" (1.00mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 665-0020-2-15 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 20 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Rectangular Housing Connector Socket 0.039" (1.00mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket