DF50-20DP-1V(62)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 20POS 1MM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF50-20DP-1V(62).pdf2.DF50-20DP-1V(62).pdf3.DF50-20DP-1V(62).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF50-20DP-1V(62) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 20POS 1MM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 100V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF50 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.039" (1.00mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 665-0019-3-62
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.35mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyester Ύψος μόνωσης 0.278" (7.06mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Solder Retention στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 20 position 0.039" (1.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 1A