DF50-20DP-1V(61)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 20POS 1MM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF50-20DP-1V(61).pdf2.DF50-20DP-1V(61).pdf3.DF50-20DP-1V(61).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF50-20DP-1V(61) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 20POS 1MM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 100V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF50 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.039" (1.00mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 665-0019-3-61
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.35mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyester Ύψος μόνωσης 0.278" (7.06mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Solder Retention στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 20 position 0.039" (1.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επικοινωνία Τύπος Outer Shroud Contact Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 2.00µin (0.051µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF50-20DP-1V(52)
DF50-20DP-1V(52)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HEADER 20POS 1MM SMD AU