DF40JC-70DS-0.4V(53)
HiroseHirose
DF40JC-70DS-0.4V(53) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 70POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF40JC-70DS-0.4V(53).pdf2.DF40JC-70DS-0.4V(53).pdf3.DF40JC-70DS-0.4V(53).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF40JC-70DS-0.4V(53) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 70POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF40 Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 684-4145-8-53
DF40JC-70DS-0.4V(53)-ND
H124606TR
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 70
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 2mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.057" (1.45mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 70 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 2.00µin (0.051µm)