DF40JC-50DS-0.4V(53)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 50POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF40JC-50DS-0.4V(53).pdf2.DF40JC-50DS-0.4V(53).pdf3.DF40JC-50DS-0.4V(53).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF40JC-50DS-0.4V(53) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN RCPT 50POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF40 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 684-4046-6-53 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 Αριθμός αγωγοί 0.016" (0.40mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF40JC-50DS-0.4V(53)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 2mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.057" (1.45mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN RCPT 50POS 0.4MM SMD GOLD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold