DF40GL-44DP-0.4V(58)
HiroseHirose
DF40GL-44DP-0.4V(58) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 0.4MM 44POS SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF40GL-44DP-0.4V(58).pdf2.DF40GL-44DP-0.4V(58).pdf3.DF40GL-44DP-0.4V(58).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF40GL-44DP-0.4V(58) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 0.4MM 44POS SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF40GL Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα H125495CT
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 44
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 1.5mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.045" (1.14mm) Χαρακτηριστικά Shielded, Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 44 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 1.97µin (0.050µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Header, Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF40HB(4.0)-50DS-0.4V(51)
DF40HB(4.0)-50DS-0.4V(51)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN RCPT 50POS 0.4MM SMD GOLD