DF40GL-44DP-0.4V(51)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 0.4MM 44POS SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF40GL-44DP-0.4V(51).pdf2.DF40GL-44DP-0.4V(51).pdf3.DF40GL-44DP-0.4V(51).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF40GL-44DP-0.4V(51) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HDR 0.4MM 44POS SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF40GL Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 44
Αριθμός αγωγοί 0.016" (0.40mm) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF40GL-44DP-0.4V(51) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 1.5mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.045" (1.14mm) Χαρακτηριστικά Shielded, Solder Retention
Διευρυμένη περιγραφή 44 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Περιγραφή CONN HDR 0.4MM 44POS SMD GOLD