DF3Z-11P-2V(50)
HiroseHirose
DF3Z-11P-2V(50) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 11POS 2MM VERT GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF3Z-11P-2V(50).pdf2.DF3Z-11P-2V(50).pdf3.DF3Z-11P-2V(50).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3Z-11P-2V(50) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 11POS 2MM VERT GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
HR2067
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 11
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.7mm, 8.4mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm)
Χρώμα μόνωσης Beige Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 11 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
DF3Z-11P-2V(21)
DF3Z-11P-2V(21)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 11POS 2MM VERT GOLD
Σε απόθεμα: 82435 pcs
Κατεβάστε: DF3Z-11P-2V(21).pdf
RFQ
DF3Z-12P-2H(50)
DF3Z-12P-2H(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM R/A GOLD