DF3Z-10P-2V(51)
HiroseHirose
DF3Z-10P-2V(51) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 10POS 2MM VERT GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF3Z-10P-2V(51).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3Z-10P-2V(51) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 10POS 2MM VERT GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67669 pcs Φύλλο δεδομένων DF3Z-10P-2V(51).pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 543-1036-2-51
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.7mm, 8.4mm
Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 10 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
DF3Z-12P-2H(20)
DF3Z-12P-2H(20)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM RT ANG TIN
Σε απόθεμα: 4884 pcs
Κατεβάστε: DF3Z-12P-2H(20).pdf
RFQ
DF3Z-10P-2H(50)
DF3Z-10P-2H(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 10POS 2MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF3Z-10P-2H(50).pdf
RFQ
DF3Z-10P-2V(21)
DF3Z-10P-2V(21)
Κατεβάστε: DF3Z-10P-2V(21).pdf
DF3Z-11P-2H(20)
DF3Z-11P-2H(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 11POS 2MM RT ANG TIN
Κατεβάστε: DF3Z-11P-2H(20).pdf
DF3Z-10P-2H(21)
DF3Z-10P-2H(21)
Περιγραφή: CONN HDR 10POS 2MM RT ANG TIN
Κατεβάστε: DF3Z-10P-2H(21).pdf
DF3Z-10P-2V(50)
DF3Z-10P-2V(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 10POS 2MM VERT GOLD
Κατεβάστε: DF3Z-10P-2V(50).pdf
DF3Z-11P-2V(20)
DF3Z-11P-2V(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 11P0S 2MM VERT TIN
Κατεβάστε: DF3Z-11P-2V(20).pdf
DF3Z-11P-2V(21)
DF3Z-11P-2V(21)
Περιγραφή: CONN HDR 11POS 2MM VERT GOLD