DF3DZ-12P-2V(73)
HiroseHirose
DF3DZ-12P-2V(73) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 12POS 2MM
Φύλλα δεδομένων: DF3DZ-12P-2V(73).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3DZ-12P-2V(73) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 12POS 2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5342 pcs Φύλλο δεδομένων DF3DZ-12P-2V(73).pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 543-1066-3-73
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm)
Χρώμα μόνωσης Beige Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 12 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Επικοινωνία Υλικό - Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα - Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF3DZ-12P-2V(20)
DF3DZ-12P-2V(20)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN
Σε απόθεμα: 4930 pcs
Κατεβάστε: DF3DZ-12P-2V(20).pdf
RFQ
DF3DZ-13P-2V(20)
DF3DZ-13P-2V(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN
Σε απόθεμα: 5932 pcs
Κατεβάστε: DF3DZ-13P-2V(20).pdf
RFQ
DF3DZ-13P-2H(51)
DF3DZ-13P-2H(51)
Περιγραφή: CONN HDR 13POS 2MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF3DZ-13P-2H(51).pdf
DF3DZ-13P-2H(20)
DF3DZ-13P-2H(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 13POS 2MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF3DZ-13P-2H(20).pdf
DF3DZ-12P-2V(51)
DF3DZ-12P-2V(51)
Περιγραφή: CONN HDR 12POS 2MM VERT GOLD
Κατεβάστε: DF3DZ-12P-2V(51).pdf
DF3DZ-12P-2H(51)
DF3DZ-12P-2H(51)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF3DZ-12P-2H(51).pdf
DF3DZ-12P-2V(50)
DF3DZ-12P-2V(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM VERT GOLD