DF3DZ-12P-2V(50)
HiroseHirose
DF3DZ-12P-2V(50) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 12POS 2MM VERT GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF3DZ-12P-2V(50).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3DZ-12P-2V(50) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 12POS 2MM VERT GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5894 pcs Φύλλο δεδομένων DF3DZ-12P-2V(50).pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
HR2096
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Solder Retention
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 12 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Σχετικά προϊόντα
DF3DZ-12P-2H(20)
DF3DZ-12P-2H(20)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 4978 pcs
Κατεβάστε: DF3DZ-12P-2H(20).pdf
RFQ
DF3DZ-13P-2H(50)
DF3DZ-13P-2H(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 13POS 2MM R/A GOLD
Σε απόθεμα: 29140 pcs
Κατεβάστε: DF3DZ-13P-2H(50).pdf
RFQ
DF3DZ-12P-2V(20)
DF3DZ-12P-2V(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN
Κατεβάστε: DF3DZ-12P-2V(20).pdf
DF3DZ-12P-2H(21)
DF3DZ-12P-2H(21)
Κατεβάστε: DF3DZ-12P-2H(21).pdf
DF3DZ-12P-2V(51)
DF3DZ-12P-2V(51)
Περιγραφή: CONN HDR 12POS 2MM VERT GOLD
Κατεβάστε: DF3DZ-12P-2V(51).pdf
DF3DZ-12P-2V(21)
DF3DZ-12P-2V(21)
Κατεβάστε: DF3DZ-12P-2V(21).pdf
DF3DZ-12P-2V(73)
DF3DZ-12P-2V(73)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM
Κατεβάστε: DF3DZ-12P-2V(73).pdf
DF3DZ-12P-2H(51)
DF3DZ-12P-2H(51)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF3DZ-12P-2H(51).pdf
DF3DZ-13P-2H(21)
DF3DZ-13P-2H(21)
Περιγραφή: CONN HDR 13POS 2MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF3DZ-13P-2H(21).pdf
DF3DZ-13P-2H(20)
DF3DZ-13P-2H(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 13POS 2MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF3DZ-13P-2H(20).pdf
DF3DZ-12P-2H(50)
DF3DZ-12P-2H(50)