DF36-45P-0.4SD
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 0.4MM 45POS SHLD AU
Φύλλα δεδομένων: DF36-45P-0.4SD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF36-45P-0.4SD Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG 0.4MM 45POS SHLD AU Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4224 pcs Φύλλο δεδομένων DF36-45P-0.4SD.pdf
Τύπος σύρματος Discrete Gauge Wire 42-46 AWG
Σειρά DF36 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.016" (0.40mm) Συσκευασία Tray
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 45
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή 45 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold 42-46 AWG
Επικοινωνία Τύπος Outer Shroud Contact Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug
Χρώμα Natural καλώδιο Καταγγελία Solder
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF36-45P-0.4SD(72)
DF36-45P-0.4SD(72)
Σε απόθεμα: 4147 pcs
Κατεβάστε: DF36-45P-0.4SD(72).pdf
RFQ
DF36-40P-0.4SD(51)
DF36-40P-0.4SD(51)
Περιγραφή: CONN PLUG 0.4MM 40POS SHLD AU
Σε απόθεμα: 72917 pcs
Κατεβάστε: DF36-40P-0.4SD(51).pdf
RFQ
DF36-40P-0.4SD(55)
DF36-40P-0.4SD(55)
Περιγραφή: CONN PLUG 0.4MM 40POS
Κατεβάστε: DF36-40P-0.4SD(55).pdf
Περιγραφή: CONN PLUG 0.4MM 30POS