DF36-40P-0.4SD
HiroseHirose
DF36-40P-0.4SD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 0.4MM 40POS SHLD AU
Φύλλα δεδομένων: DF36-40P-0.4SD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF36-40P-0.4SD Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG 0.4MM 40POS SHLD AU Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4101 pcs Φύλλο δεδομένων DF36-40P-0.4SD.pdf
Τύπος σύρματος Discrete Gauge Wire 42-46 AWG
Σειρά DF36 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.016" (0.40mm) Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα DF3640P04SD Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold 42-46 AWG Επικοινωνία Τύπος Outer Shroud Contact