DF33R-3S-3.3C
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET HSG 3POS 3.3MM
Φύλλα δεδομένων: DF33R-3S-3.3C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF33R-3S-3.3C
Αριθμός εξαρτήματος DF33R-3S-3.3C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET HSG 3POS 3.3MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4821 pcs Φύλλο δεδομένων DF33R-3S-3.3C.pdf
Σειρά EnerBee™ DF33 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.130" (3.30mm) Συσκευασία Bulk
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 3
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.130" (3.30mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket