DF33R-3P-3.3DSA(74)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 3POS 3.3MM PCB TIN
Φύλλα δεδομένων: DF33R-3P-3.3DSA(74).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF33R-3P-3.3DSA(74) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 3POS 3.3MM PCB TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77424 pcs Φύλλο δεδομένων DF33R-3P-3.3DSA(74).pdf
Αξιολόγηση τάσης 500V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά EnerBee™ DF33 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.130" (3.30mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 676-1044-0-74
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 17.6mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.453" (11.50mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide στερέωσης Τύπος Locking Ramp
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 3 position 0.130" (3.30mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)