DF30RC-40DP-0.4V(82)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 40POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF30RC-40DP-0.4V(82).pdf2.DF30RC-40DP-0.4V(82).pdf3.DF30RC-40DP-0.4V(82).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF30RC-40DP-0.4V(82) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HEADER 40POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF30 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 684-1273-1-82 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 40 Αριθμός αγωγοί 0.016" (0.40mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF30RC-40DP-0.4V(82)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.9mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.031" (0.80mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 40 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN HEADER 40POS 0.4MM SMD GOLD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Header, Center Strip Contacts καλώδιο Διάμετρος 2µin (0.05µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF30RC-40DP-0.4V(81)
DF30RC-40DP-0.4V(81)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 135118 pcs
Κατεβάστε: DF30RC-40DP-0.4V(81).pdf
RFQ
DF30RC-60DP-0.4V(81)
DF30RC-60DP-0.4V(81)
Περιγραφή: CONN HEADER 60POS 0.4MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF30RC-60DP-0.4V(81).pdf
RFQ
DF30RC-60DP-0.4V(82)
DF30RC-60DP-0.4V(82)
Κατεβάστε: DF30RC-60DP-0.4V(82).pdf
DF30RC-50DP-0.4V(82)
DF30RC-50DP-0.4V(82)
Περιγραφή: CONN HEADER 50POS 0.4MM SMD GOLD