DF30RC-24DP-0.4V(82)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 24POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF30RC-24DP-0.4V(82).pdf2.DF30RC-24DP-0.4V(82).pdf3.DF30RC-24DP-0.4V(82).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF30RC-24DP-0.4V(82) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 24POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF30 Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 684-1270-3-82
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 24
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 0.9mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.031" (0.80mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 2.00µin (0.051µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Header, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF30RC-14DP-0.4V(82)
DF30RC-14DP-0.4V(82)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 0.4MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 5805 pcs
Κατεβάστε: DF30RC-14DP-0.4V(82).pdf
RFQ
DF30RC-20DP-0.4V(82)
DF30RC-20DP-0.4V(82)
Περιγραφή: CONN HEADER 20POS 0.4MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF30RC-20DP-0.4V(82).pdf
RFQ
DF30RC-24DP-0.4V(81)
DF30RC-24DP-0.4V(81)