DF30FC-70DP-0.4V(82)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 70POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF30FC-70DP-0.4V(82).pdf2.DF30FC-70DP-0.4V(82).pdf3.DF30FC-70DP-0.4V(82).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF30FC-70DP-0.4V(82) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HEADER 70POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF30 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 684-1077-3-82 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 70 Αριθμός αγωγοί 0.016" (0.40mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF30FC-70DP-0.4V(82)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.9mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.031" (0.80mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 70 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN HEADER 70POS 0.4MM SMD GOLD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold