DF30FC-60DP-0.4V(82)
HiroseHirose
DF30FC-60DP-0.4V(82) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 60POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF30FC-60DP-0.4V(82).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF30FC-60DP-0.4V(82) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 60POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64283 pcs Φύλλο δεδομένων DF30FC-60DP-0.4V(82).pdf
Σειρά DF30 Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα *DF30FC-60DP-0.4V(82
*DF30FC-60DP-0.4V(82)
H3858CT
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 60
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 0.9mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.031" (0.80mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold